Distribuiţi|

Citire carti cu reusita 90% ! merge foarte bine !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj

Grad: Fondator
Like : 3
Varsta : 20
MesajSubiect: Citire carti cu reusita 90% ! merge foarte bine ! Sam Ian 12, 2013 1:48 pm

Salut,

Revenind la experienţa mea în domeniul "metin" mi-am reamintit un "bug" despre cărţi. În ce constă? Păi..ca să îţi iasă M într-un skill din cât mai puţine cărţi. Ce trebuie să faci:

Foarte simplu, foarte eficient. Pur şi simplu creşti până faci în jur de 99% XP şi îi dai citire carte.Cum stă treaba?

La prima bilă de XP şansele să îţi iasă cartea sunt de 25%, la a doua 50%, la a treia 75%, iar la a patra 90%.

Bineînteles nu este ceva predefinit. Ţine şi de noroc presupun, dar mie nu mi-au eşuat niciodată cărţile cu această tactică.

95% STIINTA 5% "BULAN" Laughing

SPOR!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://limitzone.taro.tv

Citire carti cu reusita 90% ! merge foarte bine !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t caut scripter samp bun pe mod roleplay il platesc bine add id de mess: c.enjoyz
t scriptez sv de samp/vand gm-uri samp foarte bune si cautate orice mod/ vand 2 domenii .ro 3 euro fiecare! add: chron.samp@yahoo.com
t VibePlay:GodFather [0.3x] 93.119.26.247:7777 Cel mai frumos server de Godfather din Romania cu staff profesionist, event-uri foarte interesante si activitati captivante. Va asteptam
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LimiT ZoNe Comunity  :: »LimiT ZoNe - Metin2« ::  :: » Tutoriale for Metin2-